Telewizja pszczyna.tv
- 21 czerwca 2003
- wyświetleń: 4569
Powołano Zespół Reagowania Kryzysowego
We wtorek w Starostwie odbyło się pierwsze spotkanie w sprawie powołania składu osobowego Powiatowego Zespołu Reagowania Kryzysowego w Pszczynie.
Szkolenie przeprowadził Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Szymon Sekta, który zaprezentował zakres czynności poszczególnych członków Zespołu. Na szkoleniu omówiono także „Stan gotowości pracy zespołu” w zakresie zwykłej i pełnej gotowości, który informuje o siedzibie, dyżurach, zakresie kompetencji poszczególnych grup roboczych oraz kierowników tych grup.
GRUPA OPERACJI I ORGANIZACJI DZIAŁAŃ:
Kierownik Grupy Operacji i Organizacji Działań – Benedykt Pająk – Oficer Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
Członkowie Grupy Operacji i Organizacji Działań:
1. Bogdan Markowski – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie
2. Marek Wieniawa Narkiewicz – Powiatowy Inspektor Weterynarii w Pszczynie
3. Maciej Markiel – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pszczynie
4. Gabriela Niedziela – przedstawiciel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach
5. Marek Słota – przedstawiciel Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Tychach
6. Andrzej Siudy – przedstawiciel Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów w Katowicach – Kierownik Zbiorników Wody Goczałkowice i Kozłowa Góra
7. .Michał Nowak – przedstawiciel Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów w Katowicach – Kierownik Zakładu Produkcji Wody w Goczałkowicach-Zdroju
8. Czesław Witański – przedstawiciel Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
9. Kazimiera Adamczyk- przedstawiciel Śląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach
10. Zbigniew Kućmierz – przedstawiciel Rozdzielni Gazu w Pszczynie
11. Adam Kremiec – przedstawiciel Nadleśnictwa Kobiór
12.Stanisław Kopczak – przedstawiciel Kompani Węglowej S.A. KWK „Piast”
13. Zenon Rochowski – przedstawiciel Kompani Węgloej S.A. KWK „Piast”
14. Gabriel Polaczyk – przedstawiciel Kompani Węglowej S.A. KWK „Silesia”
15. Aleksander Szymura – przedstawiciel Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. KWK „Pniówek”
16. Wanda Czopka – Skarbnik Powiatu Pszczyńskiego
17. Maria Adamczyk – Naczelnik Wdziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pszczynie
GRUPA PLANOWANIA CYWILNEGO:
Członkowie Grupy Planowania Cywilnego:
1. Adam Kania – inspektor ds. obrony cywilnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie
2. Jerzy Mirosław –specjalista ds. obrony cywilnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie
3. Janusz Żmij – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
4. Piotr Kost – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie
GRUPA ZABEZPIECZENIA LOGISTYCZNEGO:
Kierownik Grupy Zabezpieczenia Logistycznego – Janina Goc - Naczelnik Wydziału Organizacyjnego, Kadr i Szkolenia Starostwa Powiatowego w Pszczynie
Członkowie Grupy Zabezpieczenia Logistycznego:
1. Helena Szuster – Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Pszczynie
2. Krystyna Świerkot – Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Pszczynie
3. Jan Chorąży – Kierownik Referatu ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego w Pszczynie
4. Piotr Jacek – Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie
5. Eugeniusz Czopka – przedstawiciel Telekomunikacji Polskiej S.A.
GRUPA MONITOROWANIA PROGNOZ I ANALIZ:
Członkowie Grupy Monitorowania, Prognoz i Analiz:
1. Jacek Włodarek – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
2. Dariusz Michalik – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie
3. Służba dyżurna Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
GRUPA OPIEKI ZDROWOTNEJ I POMOCY SOCJALNO – BYTOWEJ:
Kierownik Grupy Opieki Zdrowotnej i Pomocy Socjalno-Bytowej – Maciej Stieber – Kierownik Referatu ds. Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Pszczynie
Członkowie Grupy Opieki Zdrowotnej i Pomocy Socjalno-Bytowej:
1. Joanna Krzystolik – Dyrektor Samodzielnego, Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pszczynie
2. Ewa Wróblewska Kubala – przedstawiciel Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego-Stacja Pogotowia Ratunkowego w Pszczynie
3. Sławomir Rok – przedstawiciel NZOZ Pogotowia Ratunkowego w Pszczynie
4. Joanna Czakańska – Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
Szkolenie przeprowadził Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Szymon Sekta, który zaprezentował zakres czynności poszczególnych członków Zespołu. Na szkoleniu omówiono także „Stan gotowości pracy zespołu” w zakresie zwykłej i pełnej gotowości, który informuje o siedzibie, dyżurach, zakresie kompetencji poszczególnych grup roboczych oraz kierowników tych grup.
GRUPA OPERACJI I ORGANIZACJI DZIAŁAŃ:
Kierownik Grupy Operacji i Organizacji Działań – Benedykt Pająk – Oficer Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
Członkowie Grupy Operacji i Organizacji Działań:
1. Bogdan Markowski – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie
2. Marek Wieniawa Narkiewicz – Powiatowy Inspektor Weterynarii w Pszczynie
3. Maciej Markiel – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pszczynie
4. Gabriela Niedziela – przedstawiciel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach
5. Marek Słota – przedstawiciel Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Tychach
6. Andrzej Siudy – przedstawiciel Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów w Katowicach – Kierownik Zbiorników Wody Goczałkowice i Kozłowa Góra
7. .Michał Nowak – przedstawiciel Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów w Katowicach – Kierownik Zakładu Produkcji Wody w Goczałkowicach-Zdroju
8. Czesław Witański – przedstawiciel Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
9. Kazimiera Adamczyk- przedstawiciel Śląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach
10. Zbigniew Kućmierz – przedstawiciel Rozdzielni Gazu w Pszczynie
11. Adam Kremiec – przedstawiciel Nadleśnictwa Kobiór
12.Stanisław Kopczak – przedstawiciel Kompani Węglowej S.A. KWK „Piast”
13. Zenon Rochowski – przedstawiciel Kompani Węgloej S.A. KWK „Piast”
14. Gabriel Polaczyk – przedstawiciel Kompani Węglowej S.A. KWK „Silesia”
15. Aleksander Szymura – przedstawiciel Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. KWK „Pniówek”
16. Wanda Czopka – Skarbnik Powiatu Pszczyńskiego
17. Maria Adamczyk – Naczelnik Wdziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pszczynie
GRUPA PLANOWANIA CYWILNEGO:
Członkowie Grupy Planowania Cywilnego:
1. Adam Kania – inspektor ds. obrony cywilnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie
2. Jerzy Mirosław –specjalista ds. obrony cywilnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie
3. Janusz Żmij – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
4. Piotr Kost – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie
GRUPA ZABEZPIECZENIA LOGISTYCZNEGO:
Kierownik Grupy Zabezpieczenia Logistycznego – Janina Goc - Naczelnik Wydziału Organizacyjnego, Kadr i Szkolenia Starostwa Powiatowego w Pszczynie
Członkowie Grupy Zabezpieczenia Logistycznego:
1. Helena Szuster – Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Pszczynie
2. Krystyna Świerkot – Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Pszczynie
3. Jan Chorąży – Kierownik Referatu ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego w Pszczynie
4. Piotr Jacek – Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie
5. Eugeniusz Czopka – przedstawiciel Telekomunikacji Polskiej S.A.
GRUPA MONITOROWANIA PROGNOZ I ANALIZ:
Członkowie Grupy Monitorowania, Prognoz i Analiz:
1. Jacek Włodarek – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
2. Dariusz Michalik – przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie
3. Służba dyżurna Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
GRUPA OPIEKI ZDROWOTNEJ I POMOCY SOCJALNO – BYTOWEJ:
Kierownik Grupy Opieki Zdrowotnej i Pomocy Socjalno-Bytowej – Maciej Stieber – Kierownik Referatu ds. Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Pszczynie
Członkowie Grupy Opieki Zdrowotnej i Pomocy Socjalno-Bytowej:
1. Joanna Krzystolik – Dyrektor Samodzielnego, Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pszczynie
2. Ewa Wróblewska Kubala – przedstawiciel Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego-Stacja Pogotowia Ratunkowego w Pszczynie
3. Sławomir Rok – przedstawiciel NZOZ Pogotowia Ratunkowego w Pszczynie
4. Joanna Czakańska – Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.