Telewizja pszczyna.tv
- 9 sierpnia 2004
- wyświetleń: 2148
Orły Mirosława K. zwyciężcą turnieju trampkarzy
W niedzielę zakończył się IV Turniej Trampkarzy o Puchar Lata 2004. W turnieju, na stadionie miejskim w Pszczynie, brało udział 10 drużyn. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ATS „Orły” Mirosława K., która pokonała w finale LKS Wisła Wielka 2:0. Najlepszym piłkarzem i strzelecem turnieju został Marcin Senczek z ekipy z ATS „Orły” Mirosława K., a najlepszym bramkarzem - Sebastan Szendera, także z drużyny Orłów.
ups
GRUPA A
1. ATS „Orły” Mirosława K. 10pkt
2. LKS Studzienice 0pkt
3. LKS Rudołtowice - Ćwiklice 7pkt
4. LKS „Grobla” Ćwiklic 3pkt
5. LKS Łąka 7pkt
GRUPA B
1. LKS Goczałkowice 7pkt
2. MKS „Iskra” Pszczyna 1pkt
3. LKS Wisła Wielka 9pkt
4. LKS „Znicz” Jankowice 3pkt
5. LKS Wisła Mała 9pkt
PÓŁFINAŁY:
ATS Orły Mirosława K. – LKS Wisła Mała 8-1
LKS Łąka – LKS Wisła Wielka 0-2
MECZ o 9 miejsce:
LKS Studzienice – MKS Iskra Pszczyna 1-1 k.2-1
MECZ o 7 miejsce:
LKS „Grobla” Ćwiklice – LKS „Znicz” Jankowice 2-2 k.2-1
MECZ o 5 miejsce:
LKS Rudołtowice Ćw. – LKS Goczałkowice 1-0
MECZ o 3 miejsce:
LKS Wisła Mała– LKS Łąka 0-2
FINAŁ:
ATS „Orły” Mirosława K. – LKS Wisła Wielka 2-0
Końcowy wynik:
1. ATS „Orły” Mirosława K.
2. LKS Wisła Wielka
3. LKS Łąka
4. LKS Wisła Mała
5. LKS Rudołtowice – Ćwiklice
6. LKS Goczałkowice
7. LKS „Grobla” Ćwiklice
8. LKS „Znicz” Jankowice
9. LKS Studzienice
10. MKS „Iskra” Pszczyna
ups
GRUPA A
1. ATS „Orły” Mirosława K. 10pkt
2. LKS Studzienice 0pkt
3. LKS Rudołtowice - Ćwiklice 7pkt
4. LKS „Grobla” Ćwiklic 3pkt
5. LKS Łąka 7pkt
GRUPA B
1. LKS Goczałkowice 7pkt
2. MKS „Iskra” Pszczyna 1pkt
3. LKS Wisła Wielka 9pkt
4. LKS „Znicz” Jankowice 3pkt
5. LKS Wisła Mała 9pkt
PÓŁFINAŁY:
ATS Orły Mirosława K. – LKS Wisła Mała 8-1
LKS Łąka – LKS Wisła Wielka 0-2
MECZ o 9 miejsce:
LKS Studzienice – MKS Iskra Pszczyna 1-1 k.2-1
MECZ o 7 miejsce:
LKS „Grobla” Ćwiklice – LKS „Znicz” Jankowice 2-2 k.2-1
MECZ o 5 miejsce:
LKS Rudołtowice Ćw. – LKS Goczałkowice 1-0
MECZ o 3 miejsce:
LKS Wisła Mała– LKS Łąka 0-2
FINAŁ:
ATS „Orły” Mirosława K. – LKS Wisła Wielka 2-0
Końcowy wynik:
1. ATS „Orły” Mirosława K.
2. LKS Wisła Wielka
3. LKS Łąka
4. LKS Wisła Mała
5. LKS Rudołtowice – Ćwiklice
6. LKS Goczałkowice
7. LKS „Grobla” Ćwiklice
8. LKS „Znicz” Jankowice
9. LKS Studzienice
10. MKS „Iskra” Pszczyna
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.