• 18 października 2019
  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 15286

[WIDEO] Weronika Osińska zdobyła brąz na Mistrzostwach Świata IDO

W dniach 15-18 października odbyły się Mistrzostwa Świata IDO hip-hop, breakdance i electric boogie w niemieckim Bremerheven. Weronika Osińska zakwalifikowała się do udziału, zdobywając wicemistrzostwo Polski w tej federacji.

Loading...

W Mistrzostwach brało udział 35 krajów z całego świata. Weronika startowała w kategorii hip-hop solos female juniors. Przeszła eliminacje od 1/16 finału i jako jedyna z Polski zakwalifikowała się do ścisłego finału, gdzie udało się wywalczyć 3. miejsce! To kolejny sukces uzdolnionej mieszkanki powiatu pszczyńskiego.

Gratulujemy!

Weronika Osińska zdobyła brąz na Mistrzostwach Świata IDO w Bremerheven! · fot. Ewa Osińska