pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 8 czerwca 2008
  • wyświetleń: 20938

XXVI Rajd Uśmiechu za nami

Kolejny już, XXVI Rajd Uśmiechu dla dzieci z Centrum Wspierania Dziecka i Rodziny "Przystań" za nami.

7 czerwca w Pszczynie odbył się Rajd Uśmiechu. Tradycyjnie impreza przyniosła wiele radości dzieciom oraz osobom dorosłym, które brały w niej udział. Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji: była wizyta w Pokazowej Zagrodzie Żubrów i parku, a następnie przejazd na Rynek.

Tu, w centrum Pszczyny, odbyły się liczne konkurencje dla dzieci z "Przystani"; były wyścigi pojazdami wokół tyczek i bieg. Bez względu na ich wyniki, tu każdy uśmiechnięty uczestnik został zwycięzcą.

XXVI Rajd Uśmiechu za nami · fot. pless.pl


Podczas imprezy nie zabrakło również lodów dla wszystkich milusińskich. Chętni mogli przejechać się na motorze oraz zobaczyć pokaz jazdy Kuby Piechockiego, rajdowca z naszego miasta.

Organizatorami imprezy byli: Klub Motorowy Pszczyna, Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Pszczyńskie Bractwo Ligi Morskiej i Rzecznej i Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli: Starosta Pszczyński Józef Tetla oraz Burmistrz Pszczyny Krystian Szostak; medialny - portal pless.pl.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook