pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 10 października 2010
  • wyświetleń: 24732

Wywiad z Magdą Gessler

W środę znana restauratorka Magda Gessler, w ramach programu "Kuchenne Rewolucje" nagrywanego dla stacji TVN, odwiedziła pszczyńską restaurację "Kuchnia i Wino".

Była to rewizyta podsumowująca nagrywany odcinek. Magda Gessler sprawdzała między innymi czy "Kuchnia i Wino" skorzystało z jej zaleceń i jak sobie radzi po zmianach.

Przy okazji wizyty w Pszczynie reporterzy pszczyna.tv nagrali z Magdą Gessler wywiad.

Na razie odcinek z pszczyńską restauracją w TVN czeka na emisję. Ale z wypowiedzi Magdy Gessler dla różnych mediów możemy wywnioskować, że ocena będzie wysoka. Niedawno na antenie TVP restauratorka zachwycała się podawaną tutaj gęsią. Potwierdziła to także w opublikowanym w piątek wywiadzie dla "Polski. Dziennika Zachodniego".

- W restauracji "Kuchnia i Wino" w Pszczynie, gdzie miałam powrót w ramach "Kuchennych rewolucji" podali mi gęś faszerowaną kaszą. Niewyobrażalny smak! Dostałam też tatar i galert, jakiego jeszcze na południu nie jadłam. Jestem naprawdę zachwycona tą restauracją - mówi.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook