pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 22 grudnia 2010
  • wyświetleń: 12869

Postać Roku: głosuj na Basię

Barbara Broda-Malon, mieszkanka Pszczyny, znalazła się w gronie nominowanych do Festiwalowej Postaci Roku 2010.

Postać Roku: głosuj na Basię
Barbara Broda-Malon


Konkurs na Festiwalową Postać Roku jest organizowany przez Piotra Szauera, redaktora stacji muzycznej Radio UWM FM z Olsztyna i prowadzącego audycję "Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków".

Sama nominacja jest niemałym wyróżnieniem, bowiem konkurs ma charakter ogólnopolski. Co więcej, dziś (21 grudnia o godz. 14.10) pszczynianka zajmuje w nim wysoką trzecią pozycję i wciąż ma szansę na zwycięstwo. Zwłaszcza, że decydujące są głosy internautów - na Basię można zagłosować na stronie www.strefaniepotrzebnych.blogspot.com/ target=_blank class=dodaj>www.strefaniepotrzebnych.blogspot.com.

Barbara Broda-Malon to artystka śpiewająca piosenkę aktorską. Jest laureatką licznych festiwali, m.in. Ogólnopolskiego Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy w 2009 roku oraz festiwalu "Tańczące Eurydyki" im. Anny German w Zielonej Górze.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook