Telewizja pszczyna.tv

• 8 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 5251

PLKS prowadzi w play-off 2:0!

2:0 prowadzą siatkarki PLKS Pszczyna z zespołem Sokół 43 AZS AWF Katowice, w I rundzie rozgrywek play-off II ligi kobiet. Pszczyńskie siatkarki walczą o awans do I ligi. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z niedzielnego spotkania.

siatkarki PLKS 2012
PLKS Pszczyna

Skrót meczu PLKS Pszczyna - SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice (autor: Dariusz Paliczka)

W niedzielne przedpołudnie zespoły PLKS i Sokoła przestąpiły do drugiego meczu I rundy play-off. Początek spotkania pokazał, że siatkarki z Katowic przyjechały do Pszczyny zrewanżować się, za wczorajszą sromotną porażkę.

Do połowy seta zespoły prowadziły zażartą, wyrównaną walkę punkt za punkt. Po błędach katowiczanek i coraz lepszej grze pszczynianek, PLKS odskoczył na kilka oczek i zakończył seta do 22.

W drugim secie zdecydowane prowadzenie objęły podopieczne Jarosława Bodysa. Mecz stał się jednostronnym popisem siatkarek PLKS. Set zakończył się do 18.

W secie trzecim trener Jarosław Bodys wprowadził na boisko zawodniczki rezerwowe. Siatkarki PLKS uzyskały kilku punktową przewagę i mimo popełnionych błędów własnych zakończyły seta wygraną do 17. Nikt w Pszczynie nie spodziewał się, tak łatwego zwycięstwa siatkarek PLKS z zespołem SOKOŁA 43 AZS AWF Katowice.

W rywalizacji w play-off pszczynianki prowadzą 2:0. Następne spotkanie nr III odbędzie się 20 kwietnia w Katowicach-Szopienicach o godzinie 17:00.