Telewizja pszczyna.tv

• 17 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3239

Kłomice: Dobry występ kolarzy

Ostatni weekend kolarze startowali w Kłomnicach. Dwudniowe zawody kolarskie zaliczane do Pucharu Polski miały rekordową obsadę.
We wszystkich wyścigach wzięło udział ponad pół tysiąca kolarzy.

Wyniki Kłomnice
Wyniki Kłomnice start wspólny

Pierwszy dzień zawodów to jazda indywidualna na czas.W kategorii junior młodszy bardzo dobrze pojechał Maciek Foltyn, zajął 7 miejsce, 41 był Kacper Piechaczek, 89 Kamil Białończyk. Nasza juniorka młodsza Joanna Szklanny była 11. W juniorach Paweł Gruszczyk zajął 58 miejsce, a Daniel Białończyk 61.

Zawody kolarskie w Kłomnicach - 13-14.04.2013 · fot. LK UKS

Drugi dzień startów to wyścigi ze startu wspólnego, najlepiej spisał się Mateusz Manowski, który zajął drugie miejsce w młodzikach! Pozostałe miejsca młodzików: Piotr Marcoń zajął 24 miejsce, Adrian Sitko 34, Michał Szklanny nie ukończył wyścigu.

Juniorzy młodsi wpadli na metę dużą grupą i sprinterzy mieli pole do popisu, aczkolwiek finisz w tej kategorii w dużej grupie sprawia duże ryzyko. Piechaczek i Foltyn zajęli kolejno 60 i 67 miejsce, pozostali nasi kolarze nie ukończyli zawodów.

źródło: LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj