Telewizja pszczyna.tv

• 5 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1876

Gruszczyk ścigał się w Dobczycach

Białorusin Wasilij Strokau wygrał XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Złote koło". Ostatnie etap padł łupem Piotra Brożyny (DEK Meble Cyclo Korona Kielce). W wyścigu wziął udział junior LKS UKS Paweł Gruszczyk

Wyścig składał się z jazdy na czas i dwóch etapów na szosie. Wystartowało ponad stu kolarzy z Polski i zagranicy. Paweł na czas zajął 51 miejsce, w klasyfikacji LZS 29 miejsce. Na drugim etapie sporo stracił do najlepszych, ukończył na 68 pozycji. Trzeci etap to również mistrzostwa Polski LZS, Paweł Gruszczyk zajął 27 miejsce na etapie i dało mu to 18 pozycję w Mistrzostwach Polski LZS.