• 13 czerwca 2013
  • 17 czerwca 2013
  • wyświetleń: 3672

Iskra - MRKS Czechowice 5:0

W meczu 27 kolejki pszczyńska Iskra rozgromiła u siebie MRKS Czechowice-Dziedzice 5:0.

IV liga: MKS Iskra Pszczyna - MRKS Czechowice-Dziedzice 12.06.2013 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna 5:0 (0:0) MRKS Czechowice - Dziedzice
1:0 48' Maroszek
2:0 52' Krawczyk
3:0 68' Żemła
4:0 73' Maślorz
5:0 83' Maślorz

MKS Iskra w składzie: Mrzyk (Rakowski) - Ryguła (Szuster), Grabczyński (Kraus), Krawczyk, Żur - Żemła, Maślorz, Zamojda, Zaremski - Maroszek (Czyż), Piesiur
Trener: Wojciech Jarosz
Kierownik drużyny: Wojciech Studzieński
Ławka rezerwowych: Rakowski, Kropidło, Skipioł M., Skipioł A., Czyż, Szuster, Kraus

MRKS Czechowice - Dziedzice w składzie: Łysoń - Putek, Jonkisz, Bała, Szal - Adamiec B., Wawak, Sztorc M., Wójcikiewicz - Żurek, Sztorc G.
Trener: Zbigniew Byrdy
Kierownik drużyny: Marcin Chodur
Ławka rezerwowych: Słowiaczek, Baranowicz, Adamiec Sz., Żur, Soloch, Niemczyk

Sędziują: Marcin Lis, Robert Boruta, Mariusz Cherian

Drużyna gości ma w swoim dorobku zaledwie 2 punkty i zajmuje ostatnie, 16 miejsce. W drużynie z Czechowic - Dziedzic występował niegdyś Łukasz Zaremski, który dziś występuje w pszczyńskiej Iskrze.

1' Rozpoczynają gospodarze. Dzisiejszego popołudnia w Pszczynie mamy idealną pogodę.
3' Dwie składne akcje gospodarzy, lecz szybko przerwane przez gości. MRKS zamknięty na własnej połowie i stara się szybkim kontratakiem przechodzić do ofensywy.
7' Rzut wolny na 25 metrze dla Iskry. Adam Maślorz chybił.
8' W Iskrze brakuje kontuzjowanych B. Pruska, Ł. Pastuszki, M. Grajcarka oraz Rafała Klai, który w ostatnim meczu z Unią Racibórz doznał kontuzji barku.
12' Iskra atakuje, lecz nic z tego nie wychodzi. Gospodarze biją głową w mur.
15' Dłuższa przerwa w "grze". Kontuzjowany jeden z zawodników gości.
21' Słaby mecz w Pszczynie. Przed chwilą pierwszy strzał gości na bramkę Mrzyka.
24' Brak dokładności w ekipie gospodarzy. Częste niedokładne podania nie pozwalają na skonstruowanie ciekawszej akcji.
25' Bardzo groźna kontra MRKS-u. Sam na sam z Mrzykiem wyszedł G. Sztorc, lecz trafił prosto w golkipera Iskry. 0:0.
29' Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Wchodzi: Szuster ; Schodzi: Ryguła.
30' Senne spotkanie w Pszczynie. Obie ekipy grają, jakby nie chciały zdobyć trzech punktów.
35' Brak pomysłu i brak dokładnego wykonania czegokolwiek i jakkolwiek.
36' Można powiedzieć w końcu. Po niezłej akcji i ładnym podaniu Maślorza do Żemły, młody zawodnik Iskry groźnie uderzył na bramkę Łysonia, który obronił strzał.
39' Ależ strzał Żemły! Zablokowany...
45' Sędzia Marcin Lis zakończył pierwszą połowę spotkania. Słabo gra dziś Iskra.
46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu.
48' 1:0!! Po rzucie rożnym wykonywanym przez Maślorza piłkę do bramki po zamieszaniu skierował Maroszek.
52' 2:0!! Po kolejnym rzucie rożnym bramkę z głowy strzelił Krawczyk.
59' Zmiana w Iskrze. Wchodzi: Czyż ; Schodzi: Maroszek. Zawodnik gospodarzy poprosił o zmianę.
62' Ładny strzał z 16 metrów Żemły, lecz broni bramkarz gości.
64' Dwójkowa akcja Szustera z Czyżem i 5 metrów przed bramką Piesiur nie trafił w piłkę.
65' Od razu odpowiedź gości, lecz broni Mrzyk.
66' Żółta kartka dla Grabczyńskiego. Chyba tylko sędzia wie za co został ukarany.
68' 3:0!! Piękny samodzielny rajd Żemły na bramkę i strzałem z 7 metrów pokonał Łysonia.
70' Zmiana w ekipie gości. Schodzi: Adamiec B. ; Wchodzi: Niemczyk.
71' Zmiana w Iskrze. Wchodzi: Kraus ; Schodzi: Grabczyński.
73' 4:0!! Akcja na lewym skrzydle Żura i Żemły, ten pierwszy dokładnie centruje na nogę Maślorza, a pomocnik gospodarzy z 5 metrów pakuje piłkę do siatki.
74' Groźne uderzenie Zamojdy z 20 metrów.
76' Kolejna zmiana w Iskrze. Wchodzi: Rakowski ; Schodzi: Mrzyk.
77' Dwie żółte kartki dla gospodarzy. Kolejno Czyż oraz Piesiur.
78' Nerwowy mecz się nam zrobił. Sędzia pokazał trzy kartoniki dziś, lecz nikt nie wie za co.
83' 5:0!! Ładne prostopadłe podanie Piesiura do Maślorza. Ten popędził na bramkę, minął bramkarza i strzelił do bramki obok bezradnego obrońcy.
87' Zmiana w ekipie gości. Wchodzi: Baranowicz ; Schodzi: Wawak.
90' Świetna interwencja debiutującego dziś Rakowskiego. Młody golkiper Iskry obronił sytuację sam na sam.
90' Koniec meczu. 5:0 wygrywa dziś Iskra. Po słabej pierwszej połowie wydawało się, że pszczynianie będą mieli ciężko wygrać ten mecz, ale druga połowa to już popis gospodarzy.