Telewizja pszczyna.tv

• 24 lipca 2013
  • wyświetleń: 2426

Kasia Migdoł zdobyła Puchar

Świetnie spisały się nasze dziewczyny na etapowym wyścigu o Puchar Nadziei Olimpijskich w Kobylej Górze. Wczoraj Kasia Migdoł zdecydowanie wygrała trzeci etap i zapewniła sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wyścigu.

Na drugim miejscu finiszowała kolejna nasza młodziczka Edyta Gołek, a 12 przyjechała Natalia Rapior. W generalce Edyta również na podium na trzecim miejscu. W młodzikach Mateusz Manowski wczoraj był 3, co dało awans w klasyfikacji generalnej wyścigu na 5 miejsce.

.

Juniorki i juniorzy młodsi walczyli o Puchar Krajowego Zrzeszenia LZS.
Dobrze spisała się Asia Szklanny, po sobotnim zwycięstwie na etapie i wczorajszym 4 miejscu ukończyła całe zawody na 4 miejscu. Nasi Juniorzy młodsi przyjechali w głównej grupie, Maciek Foltyn ukończył całe zawody na 20 pozycji, a Kacper Piechaczek na 38.