Telewizja pszczyna.tv

• 29 lipca 2013
  • wyświetleń: 3212

Dobra forma pszczyńskich kolarzy

W sobotę nasi kolarze ścigali się na XVII Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Przeciszów. Bardzo dobrze wypadli nasi kolarze we wszystkich kategoriach.

Wyniki

W juniorach Paweł Gruszczyk zajął 4 miejsce, tuż za podium, za to w juniorach młodszych Kacper Piechaczek finiszował na drugim miejscu z trójki uciekających kolarzy. Ładnym finiszem z peletonu popisał się Maciek Foltyn, dało mu to jednak tylko 4 miejsce. W młodzikach Manowski przegrał o pół koła z kolarzem z Pajęczna, Piotr Marcoń był 11, a Michał Szklanny 19. W wyścigu juniorek młodszych Asia Szklanny zajęła 4 miejsce, a młodziczki wywalczyły dwa miejsca na podium; Edyta Gołek była 2, Kasia Migdoł 3, Natalia Rapior zajęła 9 miejsce.

Przeciszów - 27.07.2013 · fot. LK UKS

Sukces w kategorii Masters odniósł Krzysztof Piechaczek, nie dał szans rywalom, w elicie kobiet Katarzyna Szczurek zajęła 6 miejsce.