pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 2 października 2013
  • 3 października 2013
  • wyświetleń: 11630

Wodna Wieża wśród najlepszych

Restauracja Steampunk, mieszcząca się na najwyższym poziomie Wodnej Wieży, weszła do grona 100 najlepszych restauracji w Polsce.

Już 26 października poznamy zwycięzcę kolejnej edycji plebiscytu na najlepszą restaurację w Polsce "Poland 100 Best Restaurants". W konkursie udział wzięło 500 lokali, spośród których jurorzy wyłonili najlepszą setkę. Restauracja Steampunk ma już pewne miejsce w specjalnym przewodniku, który wskazuje miejsca ważne dla prawdziwych entuzjastów dobrej kuchni.

Restauracja Steampunk, wodna wieża
Restauracja Steampunk znalazła się w gronie 100 najlepszych restauracji w Polsce · fot. wodnawieza.pl


Celem akcji "Poland 100 Best Restaurants" jest podnoszenie jakości usług restauratorskich, w tym kultury i życzliwości obsługi gości, promocja restauracji oraz oferty gastronomicznej, a także rekomendacja lokali.

Restauracja Steampunk wystrojem i aurą przenosi do świata fantastyki naukowej. Jej wnętrza nawiązują do epoki wiktoriańskiej. Lokal oferuje przede wszystkim dania kuchni europejskiej, przygotowane w oparciu o nowe trendy kulinarne i akcenty gastronomii molekularnej.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodna Wieża

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodna Wieża" podaj

Facebook