pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 28 listopada 2013
  • 2 grudnia 2013
  • wyświetleń: 14223

Pierwsza tegoroczna ślizgawka

W piątek na pszczyńskim rynku zostało otwarte lodowisko. Sprawdziliśmy z kamerą jak wygląda jazda na lodowisku i co o nim sądzą najmłodsi mieszkańcy naszego miasta.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00-20.00, w piątek od 15.00 do 22.00, a w sobotę i niedzielę od 11.00 do 22.00. W tygodniu w godzinach przedpołudniowych z miejskiej ślizgawki korzystać będą uczniowie, a weekendy od godz. 9.00 do 11.00 szkółka łyżwiarska. Trzeba jeszcze pamiętać o przerwie technicznej, która będzie trwała codziennie od godz. 14.00 do 15.00. Wejście na lodowisko odbywa się o pełnych godzinach, czas korzystania wynosi 45 minut.

Jak informuje Miejski Ośrodek rekreacji i Sportu, ceny za korzystanie z lodowiska oraz wypożyczalnię sprzętu nie ulegną zmianie. Dorośli za wstęp zapłacą 5 złotych, a dzieci i studenci (do 26 roku życia), a także osoby niepełnosprawne, emeryci, renciści - 3 zł (pod warunkiem okazania stosownej legitymacji).

Wstęp dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży ze szkół z terenu gminy Pszczyna w ramach prowadzonych na lodowisku zajęć wychowania fizycznego oraz zajęć pozalekcyjnych będzie kosztował 5 złotych za grupę. Można również zaopatrzyć się w karnety - na 10 jazd. Normalny karnet kosztuje 45 złotych, a ulgowy - 25 złotych.

Tradycyjnie na miejscu można wypożyczyć łyżwy. Koszt to 4 złote na godzinę. Mniej zapłacą dzieci w ramach zajęć wychowania fizycznego - 2 złote. Naostrzenie pary łyżew kosztuje z 7 złotych, z kolei wypożyczenie sprzętu do curlingu to koszt 100 złotych (za godzinę). Możliwy jest również wynajem płyty lodowiska. Zainteresowani tą ofertą zapłacą 400 złotych za godzinę.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Lodowisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko" podaj

Facebook