pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 8 grudnia 2013
  • 9 grudnia 2013
  • wyświetleń: 10748

wywiad z Anną Skrzypiec

Jeżeli pasja może dawać pieniądze, to jest to idealne połączenie. Wszyscy, którzy cokolwiek robią, muszą to robić z miłością - o hobby i przekładaniu wyobrażeń na glinę rozmawialiśmy z Anną Skrzypiec.

Anna Skrzypiec od 11 lat zajmuje się manufakturą. Na uboczu Pszczyny ma swoją własną galerię Rzeczy Niepowtarzalnych, w której powstają wspaniałe, unikatowe dzieła. Pasja do tworzenia, zrodziła się z chwilą wizyty w pracowni w Bielsku-Białej. Zachęcamy do obejrzenia materiału nakręconego w galerii pani Anny.

Cykl ciekawi ludzie powiatu, w którym przedstawiamy wyjątkowe i interesujące osoby z powiatu pszczyńskiego, posiadające niecodzienne pasje i osiągnięcia rozpoczęliśmy od wywiadu z twórcami serwisu gryfnie.com. Wszystkie przeprowadzone do tej pory wywiady możecie oglądać w pszczyńskiej telewizji internetowej pszczyna.tv.

Oficjalna strona bohaterki naszego filmu: www.rzeczyniepowtarzalne.pl

Raku, Wojtek, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook