pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 27 lutego 2014
  • 2 marca 2014
  • wyświetleń: 4497

Wyróżnienie dla Karoliny OlszowiecKarolina Olszowiec z Piasku została wyróżniona w IV Przeglądzie Polskiej Piosenki Retro w Bielsku-Białej.

Karolina Olszowiec
Karolina Olszowiec · fot. Renata Zborowska


W piątek 21 lutego w Miejskim Domu Kultury w Bielsku - Białej odbył się IV Przegląd Polskiej Piosenki Retro. Pod hasłem "Piosenka przypomni ci" niemal czterdziestu wokalistów prezentowało po dwie piosenki z lat osiemdziesiątych.

W tym konkursie wystartowała też Karolina Olszowiec, uczennica Szkoły Podstawowej w Piasku, znana ze swoich występów w cyklu spotkań "Poezja i muzyka pod 13" oraz wielu koncertów charytatywnych na deskach Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Do konkursu przygotowała "Meluzynę (słowa Andrzej Korzyński, muzyka Krzysztof Gradowski) z repertuaru Małgorzaty Ostrowskiej oraz "Myszka widziała ostatnia" (Majki Jeżowskiej) z płyty Magdy Fronczewskiej. Wykonanie pierwszej z piosenek spodobało się jurorom (Anna Ostrowska - muzyk, Jadwiga Grygierczyk - aktorka, Jan Stachura - muzyk) i nagrodzili Karolinę wyróżnieniem oraz zaproszeniem do udziału w wieczornym koncercie finałowym. Gratulujemy i cieszymy się, że Karolina zdobywa doświadczenia sceniczne.

Życzymy jej dalszych sukcesów!


Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Facebook