Telewizja pszczyna.tv

• 8 marca 2014
  • wyświetleń: 3407

Sukcesy pszczyńskich kolarzy

Gołek ,Piechaczek wygrali wyścig przełajowy o XXII puchar burmistrza gminy Kęty który odbył się w dniu 1 marca.

Pierwsze na starcie pojawiły się żakinie w tej kategorii startowała nasza zawodniczka Małgosia Manowska która zajęła 3 miejsce. Następnie na starcie pojawiły się młodziczki, bezkonkurencyjna była Edyta Gołek zwyciężając swoją kategorię , w młodzikach Piotr Marcoń po efektownej i zaciętej walce zajął 3 miejsce drugi nasz młodzik Michał Wenglorz zajął 9 miejsce, dla niego to pierwszy wyścig w środowisku kolarskim.

Wyścig przełajowy o XXII puchar burmistrza gminy Kęty - 1.03.2014

W juniorach młodszych Kacper Piechaczek który wyszarpał zwycięstwo w ostatniej chwili gdyż zawodnik wcześniej prowadzący tuż przed metą zaliczył defekt roweru ,Mateusz Manowski zajął 15 miejsce.W juniorkach młodszych Kasia Migdoł zajęła 9 miejsce natomiast w juniorkach Joanna Szklanny zajęła 5 miejsce.Również startowała kategoria masters w której starował Krzysztof Piechaczek zajął 3 miejsce.Nasi kolarze nie specjalizują się w wyścigach przełajowych dla nich to solidna dawka doświadczenia ale i zabawy kolarskiej . Z postawy pszczynian był zadowolony trener Klaudiusz Migdoł.