pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 11 października 2014
  • 19 października 2014
  • wyświetleń: 16044

szkolne pozdrowienia z ZSO!Po ponad dwuletniej przerwie powracamy z cyklem szkolnych pozdrowień. Dzisiaj publikujemy pierwszy materiał nagrany w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach.

Równocześnie uczniowie proszą o pomoc dla swojego kolegi Dawida, który przeżył wypadek na motorze. Jego stan jest bardzo poważny: wymaga ciągłej rehabilitacji, opieki, specjalnego żywienia i drogich leków.

Jego koledzy już pomogli i ciągle pomagają w opiece nad Dawidem. Jeżeli Ty też chcesz to zrobić możesz skorzystać z pośrednictwa Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży Omnibus w Pszczynie, którego Dawid jest podopiecznym.

Możesz przeznaczyć na ten cel 1% podatku dochodowego lub wpłacić darowiznę na konto. Pieniądze przeznaczone są na leczenie, a wydatki dokumentowane fakturami.

Rodzina Dawida i On sam bardzo dziękują za każdą formę pomocy.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży Omnibus
ul. Stefana Batorego 26
43-200 Pszczyna
Bank: Bank Spółdzielczy w Pszczynie
nr konta: 42 8448 0004 00277196 2001 0001
dopisek: dotyczy Dawida Sobik

Więcej informacji o Stowarzyszeniu na stronie: http://omnibus.pless.pl/kontakt/


Szkolne pozdrowienia to cykl materiałów wideo zapoczątkowany przez portal pless.pl w 2010 roku. O co chodzi? Odwiedzamy ponadgimnazjalne szkoły w powiecie pszczyńskim, oddajemy nasz mikrofon w ręce uczniów i zbieramy pozdrowienia - zarówno od młodzieży, kadry dydaktycznej, jak i pracowników szkoły.

Jeszcze w tym roku odwiedzimy wszystkie szkoły ponadgimnazjalne w powiecie pszczyńskim. Kolejny materiał (tym razem z III LO w Pszczynie) opublikujemy w czwartek 23 października.

Zwiastun nowej serii szkolnych pozdrowień:

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZSO w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSO w Pawłowicach" podaj

Facebook