pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 17 października 2014
  • 19 października 2014
  • wyświetleń: 3895

Sentymenty dla Julii ParszewskiejUczestniczka zajęć wokalnych POPP - Julia Parszewska zwyciężyła w tegorocznym jubileuszowym Konkursie Piosenki Poetyckiej Sentymenty 2014.

Organizatorem konkursu jest Pszczyńskie Centrum Kultury. W tegorocznej 10-tej edycji wystąpiło 19 uczestników z całego Śląska, których występy oceniało jury w składzie: Barbara Broda-Malon (przewodnicząca), Sebastian Kowol, Wojciech Jakubiec i Dawid Stwora.

Julia za wykonanie utworu pt. "Luna srebrnooka" (słowa Agnieszka Osiecka, muzyka Seweryn Krajewski) otrzymała I miejsce i nagrodę w wysokości 500 zł, którą wręczył Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol i przewodnicząca jury Barbara Broda-Malon. Ponadto zwyciężczyni miała możliwość występu przed gwiazdą tegorocznych Sentymentów - grupą LemON.

To nie koniec sukcesów wokalistek pani Ewy Chlebek. Wśród trzech wyróżnionych przez jury artystów znalazła się Wiktoria Waliczek z nagrodą w wysokości 100 zł (i wywiad dla Gazety Pszczyńskiej).

Sentymenty 2014 · fot. popp


Więcej zdjęć można znaleźć na Facebooku.

POPP
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Facebook