pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 29 grudnia 2014
  • 30 grudnia 2014
  • wyświetleń: 18132

Wideo: Uszkodził auto i odszedł

Na ulicy Piwowarskiej, pomiędzy ulicą Piastowską a Apteką pod Baranem, kierowca zielonego Seata Cordoba uszkodził cudze auto i - jak poinformował nas poszkodowany - odjechał.

Do zdarzenia doszło 9 grudnia, kiedy kierujący ciemnozielonym Seatem podczas parkowania zahaczył stojącą przy krawężniku Hondę. Kierowca wysiadł z samochodu, by zobaczyć wyrządzone szkody, po czym zaparkował i oddalił się, nie pozostawiając swoich namiarów.

Poszkodowanemu udało się dotrzeć do nagrania z monitoringu. Niestety nie widać na nim tablic rejestracyjnych samochodu. Wiadomo tylko, że był to starszy mężczyzna parkujący Seatem Cordoba koloru ciemnozielonego, jeżdżący na czarnych rejestracjach województwa katowickiego. Sprawa trafiła już w ręce pszczyńskiej policji. Funkcjonariusze mają prowadzić czynności poprawiające jakość nagrania, co ułatwi odczytanie tablic rejestracyjnych. Osoby, które są w stanie pomóc, są proszone o kontakt z policją.

uszkodzony samochód
Przedni zderzak uszkodzonej Hondy

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook