pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 4 grudnia 2015
  • 18 grudnia 2015
  • wyświetleń: 14655

Budowa Domu Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Odwiedziliśmy z kamerą Dom Kulejących Aniołów w Piasku. Prace postępują i trwają już roboty wykończeniowe wewnątrz budynku. Jest nadzieja, że w przyszłym roku wprowadzą się tutaj podopieczni PSOUU Koło w Pszczynie. W realizacji ich marzenia będzie można pomóc między innymi 19 grudnia, gdy odbędzie się specjalny koncert i kiermasz świąteczny w Hotelu Styl 70, z którego dochód zostanie przeznaczony na dokończenie budowy Domu Kulejących Aniołów.

ReklamaW ostatnich dniach w Domu Kulejących Aniołów zamontowano drzwi, wykonano część prac malarskich, trwa wykładanie wykładzin oraz kafelkowanie. Wkrótce wykonaną zostaną ostatnie prace z zakresu elektryki i zamontowane zostaną urządzenia w kuchni oraz sanitaria w łazienkach. W przyszłym roku wykonana zostanie droga, chodniki, miejsca postojowe i odwodnienie.

Stowarzyszeniu w realizacji inwestycji od początku chętnie pomagają mieszkańcy oraz lokalne firmy. 19 grudnia o godz. 16.00 w Hotelu Styl70 odbędzie się specjalny koncert i kiermasz świąteczny, z którego dochód zostanie przekazany właśnie na rzecz Kulejących Aniołów. Podczas kiermaszu, będzie można nabyć piękne dekoracje i tym samym pomóc potrzebującym. Szczegóły na temat koncertu można przeczytać tutaj.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Facebook