pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 18 grudnia 2015
  • 19 grudnia 2015
  • wyświetleń: 19400

Metamorfoza Bugsy's - wideo, zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Jeden z najstarszych klubów w Pszczynie przeszedł metamorfozę. Bugsy's zamknięto na cały listopad, w tym czasie wnętrze lokalu zmieniło się nie do poznania. Lokal został powiększony, a w środku pojawił się tradycyjny, włoski piec. Jest też nowa nazwa i logo.

ReklamaOd grudnia Bugsy's Jazz Club nosi nową nazwę Bugsy’s Music Restaurante, co bardziej odpowiada charakterowi lokalu. Bugsy's zostało znacznie powiększone, a w środku stanął olbrzymi bar z tradycyjnym, włoskim piecem opalanym drewnem. W środku wyodrębniono też miejsce, w którym w czasie koncertów będzie ustawiona scena. Główne wejście do lokalu przesunięto na prawą stronę (wizualizacja nowego układu na końcu artykułu).

Nowe Bugsy's Music Restaurante · fot. pless.pl


Profil kuchni Bugsy's się nie zmienił. W menu dalej dominują śródziemnomorskie specjały, teraz tylko przygotowywane w piecu opalanym drewnem. Dzięki temu w lokalu unoszą się aromaty pieczonej pizzy, a cały proces przyrządzania potraw mogą obserwować goście. Piec ma też inną rolę - mimo ascetycznego wystroju wnętrza, piec nadaje wnętrzu ciepła i tworzy niepowtarzalny klimat lokalu.

Zbyszek Makuchowski, bugsy
Właściciel Bugsy's - Zbyszek Makuchowski · fot. Dorota Koperska


Zmieniło się sporo, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna. Jak zapewnia właściciel Zbyszek Makuchowski - bywalcy organizowanych przez Bugsy’s imprez mogą być pewni, że świetne koncerty na żywo wypełniać będą miasto energią kilkukrotnie w miesiącu. Do tego spotkanie z podróżnikami, wystawy fotograficzne, przedstawienia teatralne. Podsumowując, życie w Bugsy’s będzie tętnić jak zawsze.

Bugsy
Nowy układ Bugsy's Music Restaurante

mot / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Facebook