pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 24 marca 2016
  • wyświetleń: 5870

Dzień Zdrowego Śniadania - zdjęcia

W Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju pierwszy dzień wiosny został przywitany w niecodzienny sposób. Samorząd Szkolny pod przewodnictwem pani Kamili Bienioszek zorganizował Dzień Zdrowego Śniadania. Odbyły się również eliminacje szkolne do powiatowego konkursu "Mam Talent".

Dzień Zdrowego Śniadania w Gimnazjum - 21.03.2016 · fot. Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdrój


Gimnazjalistom z Goczałkowic nie opłacało się spędzić dnia wagarowicza w plenerze. Nie tylko z uwagi na niskie temperatury, ale również ze względu na atrakcje, które czekały na uczniów w szkole. Iście wiosenna atmosfera, która panowała podczas lekcji, wzmacniana była zdrowym wiosennym śniadaniem serwowanym przez kolegów ze szkolnych ławek podczas przerw. Odwiedzający śniadaniowe stanowisko uczniowie mogli liczyć na pyszne kanapki, soczyste soki ze świeżo wyciskanych warzyw i owoców, oraz słodkie przekąski, również ze zdrowych produktów. Nie brakowało tez zainteresowania ze strony nauczycieli, którzy radośnie towarzyszyli swoim podopiecznym w zabawie.

Dzień w szkole był niezwykle barwny, również z uwagi na to, że uczniowie każdej klasy przebierali się w stroje jednego z wylosowanych wcześniej kolorów. Dodatkowo w szkole funkcjonowała fotobudka, gdzie każdy uczestnik wiosennej zabawy mógł dobrać rekwizyty i zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Zwieńczeniem tego dnia był szkolny "Mam Talent", gdzie uczniowie prezentowali swoje mocne strony. Do etapu powiatowego który odbędzie się 1 kwietnia zakwalifikowali się: Kinga Szema(taniec) Małgorzata Żmij (pianino) i zespół Shadowmyer w składzie (Dominika Grygierczyk - wokal, Wiktoria Hanke - bas, Marcin Kapias - gitara, Kacper Wojakiewicz - perkusja).

Jak zwykle młodzież naszego gimnazjum nie zawiodła. Pokazała, że potrafi się zaangażować i bawić z prawdziwa klasą.

Wojciech Wanot

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

Facebook