pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 7 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 7763

IV Powiatowy Mam TalentW piątek, 1 kwietnia w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury odbyła się IV edycja powiatowego konkursu "Mam Talent". Organizatorem konkursu było Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie przy współpracy z Pszczyńskim Centrum Kultury.

IV Powiatowy Mam Talent - 04.2016 · fot. POPP


Przybyłych do PCKulu powitali wicestarosta pszczyński - Krystian Szostak, Marcin Bienioszek - dyrektor POPP i Beata Wituła - nauczyciel POPP (pomysłodawca konkursu). O znakomite samopoczucie zarówno widzów, jak i uczestników zadbali konferansjerzy a w przeszłości uczestnicy tego konkursu - Mateusz Grzechnik i Korneliusz Flisiak (laureat I edycji).

Na scenie PCKulu zobaczyliśmy 23 występy w wykonaniu prawie 40 uczestników. Jak co roku przeważały występy wokalne, ale po raz pierwszy zobaczyliśmy aż 4 solowe tańce i usłyszeliśmy recytację prozy. Występy uczestników oceniało jury w składzie: przewodnicząca - Agata Lisowicz-Wala, Iwona Tchórzewska, Monika Mendrok-Mika i Paweł Mika. Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca i nagrody, które wręczył wicestarosta pan Krystian Szostak:

I miejsce (400 zł) - Marta Klepek za taniec (uczennica III LO w Pszczynie)
II miejsce (300 zł) - Iga Kania za recytację prozy (uczennica PG nr 1 w Pszczynie)
III miejsce (200 zł) - Natalia Gaweł za śpiew (uczennica ZSO w Pawłowicach)
Nagroda publiczności (100 zł) - Iga Kania.

Fundatorem nagród za miejsca I, III i nagrody publiczności było POPP w Pszczynie i starosta pszczyński. Nagrodę za miejsce II ufundował burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Jurorzy postanowili wyróżnić następujące osoby:
1. Wojciech Koprowski z PG4 w Pszczynie za śpiew - płyta CD
2. Duet Julia Parszewska i Karolina Krawczyńska z POPP w Pszczynie za śpiew - bilet na koncert bluesowy do GOKu w Suszcu.
3. Katarzyna Bogucka z PG5 w Studzionce za śpiew - podwójne zaproszenie na koncert do Bugsy's Music Restaurante
4. Patrycja Sołtys z PG1 w Pszczynie za śpiew - podwójne zaproszenie na koncert do Bugsy's Music Restaurante
5. Adam Rugor i Kacper Gabriel z ZPiSDN w Pszczynie za śpiew - podwójne zaproszenie na koncert do Bugsy's Music Restaurante
6. Anna Stalmach z PG1 w Pszczynie za śpiew - lot balonem na uwięzi podczas Dni Pszczyny 2016
7. Nikola Kowalska z PG2 w Pawłowicach za śpiew i grę na gitarze - bon zakupowy do sklepu muzycznego Mastersound w Pszczynie.
8. Szymon Opiełka z PZS2 w Pszczynie za grę na gitarze - bon zakupowy do sklepu muzycznego Mastersound w Pszczynie.
9. Magdalena Pietryja z PZS2 w Pszczynie za taniec - nagroda od przewodniczącej jury
10. Adrian Wróbel z PG4 w Pszczynie za taniec - występ na małej scenie podczas Dni Pszczyny 2016


Gorące podziękowania składamy: Michałowi Czernkowi dyrektorowi Pszczyńskiego Centrum Kultury za udostępnienie sali widowiskowej, akustykom - Rafałowi, Darkowi i Staszkowi, sklepowi muzycznemu Mastersound oraz Bugsy's Music Restaurante za ufundowanie nagród, Kacprowi Jaroszowi - uczniowi III LO w Pszczynie i zarazem uczestnikowi zajęć POPP za montaż filmów z konkursu, Kati Bażanowskiej i Sabinie Kulawiak uczennicą PZS2 w Pszczynie za obsługę techniczną konkursu.

Szczególne podziękowania kierujemy do Mateusza i Kornela za kreatywność, błyskotliwość, poczucie humoru a przede wszystkim profesjonalizm podczas prowadzenia konkursu. Występ meksykańskiego zespołu folklorystycznego ZORRO zapewne na długo zostanie w pamięci obecnych podczas koncertu.

Lista wszystkich uczestników IV PMT 2016

Beata Wituła
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Facebook