Telewizja pszczyna.tv

• 11 stycznia 2017
  • wyświetleń: 3832

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Powiat zdobyty!

W niedziele odbył się finał Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego o puchar firmy Ziobro. Zespół młodzików po bardzo dobrej grze zdobył I miejsce wygrywając wszystkie mecze.

Młodzicy: KMPP - Turniej Finałowy 08.01.2017 · fot. Andzejek

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"W pierwszym meczu mierzyliśmy się z drużyną Pniówka Pawłowice I. Założyliśmy sobie przed meczem, że chcemy szybko strzelić bramkę. Chłopcy wykonali zadanie perfekcyjnie, bo już w 12 sekundzie prowadziliśmy 1:0. Nie minęło 3 minuty, a na tablicy widniał wynik 2:0. W 5 minucie Patryk Michulec podwyższył na 3:0.

W drugim meczu czekała na nas drużyna Pniówka Pawłowice II. Znowu dobrze rozpoczęliśmy mecz szybko strzelając na 1:0. Pniówek wyrównał w 8 minucie. Jednak końcówka należała do nas. Najpierw Dawid Waszek uderzył po długim roku na 2:1, a w końcówce Michulec wykorzystał błąd bramkarza.

W ostatnim spotkaniu pokonaliśmy LKS Czarków 2:0. Podsumowując mój zespół wypełnił założenia w 100% i zasłużenie wygrał w IX Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego.