pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 23 stycznia 2017
  • wyświetleń: 2504

III Bal karnawałowy POPP za namiW poniedziałek, 16 stycznia w pszczyńskim Klubie O'Key odbyła się trzecia edycja balu karnawałowego dla uczestników zajęć Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej.

W ubiegłym roku bal się nie odbył, a wszystko za sprawą "krótkiego czasu" karnawału oraz niekorzystnego czasu ferii zimowych. W tym roku wszystko udało się znakomicie. Chęć uczestnictwa w balu zgłosiły prawie wszystkie dziecięce koła zainteresowań i wraz z nauczycielami oraz rodzicami przybyły do Klubu O'Key w Pszczynie na 3 godziny wspaniałej zabawy, którą poprowadził DJ Olek (Aleksander Byrski).

Oprócz zabawy mogliśmy zobaczyć występy taneczne dziewczyn z koła tanecznego w SP w Goczałkowicach oraz dziewczyn z kół zainteresowań w SP 18 w Pszczynie. Nie zabrakło prezentacji kół obecnych na balu, podczas której każda grupa musiała zatańczyć do wybranego przez DJa utworu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie.

W balu udział wzięły dzieci z:
- Dziecięcych Zespołów Regionalnych - Jedynka, Radość i Młode Pszczynioki,
- Kół Młodego Plastyka z ZSP w:
  • ZSP w Czarkowie, SP 1 w Pszczynie, ZSP w Piasku, ZSP w Studzienicach,
  • ZSP w Łące, ZSP w Wiśle Wielkiej i SP 15 w Jankowicach,

- Kół zainteresowań z SP 4 w Pszczynie i SP 18 w Pszczynie,
- Koła tanecznego w SP 1 w Goczałkowicach,
- Koła wokalnego w SP 1 w Goczałkowicach.

Serdeczne podziękowania kierujemy do: opiekunów kół za przybycie i wspólną zabawę, pani Ilony i pana Leszka - właścicieli Klubu O'Key za przygotowanie i nieodpłatne udostępnienie lokalu, Wiktorii Bartas za obszerną relację fotograficzną, rodziców naszych podopiecznych za liczną obecność oraz DJa Olka za obsługę muzyczną.

Obszerna galeria zdjęciowa dostępna TUTAJ

III Bal karnawałowy POPP - 16.01.2017 · fot. Wiktoria Bartas

POPP
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Facebook