pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 2 września 2017
  • 11 września 2017
  • wyświetleń: 18864

[WIDEO] Szymon Godziek nowym trikiem zadziwił rowerowy świat

Blisko miesiac temu Szymon Godziek zadziwił kolarski świat przeskakując nad peletonem Tour de Pologne. Teraz jako pierwszy na świecie wykonał trudną rowerową sztuczkę.

Reklama

[playerframe=https://sharevideo.redbull.com/vjs/index.html?r=1&cornerbug=true&accid=1439051358001&pid=4JE31Ysng&vid=5555908584001&crid=rrn:content:videos:197d4bf2-3392-4bef-b5fa-60cf0163209b:pl-PL]

W rowerowym świecie Szymon Godziek znany jest jako zawodnik, który zawsze odpowiednio mocno "wyciąga" swoje triki, dopracowując je do perfekcji. Szymon, który nie kryje inspiracji Freestyle Motocrossem od lat szlifował swój unikalny i rozpoznawalny styl. W czasach, gdy na zawodach mnóstwo osób wykonuje łudząco podobne przejazdy i sztuczki, ewolucje prezentowane przez Szymona zawsze mocno odróżniają go na tle innych riderów.

Właśnie ten niepowtarzalny styl niesamowicie wyciągniętych i oryginalnych trików możecie podziwiać w najnowszym projekcie filmowym, zatytułowanym "Extension Man". Wśród mnóstwa topowych kombinacji, które pokazał "Szaman" znalazła się też sztuczka, której nikt wcześniej jeszcze nie wykonał - backflip superman seatgrab one hander! Szymon ponownie zadziwia świat zupełnie nową ewolucją:

- Nagranie mojego backflipa tsunami z Red Bull District Ride było powtarzane tyle razy, że pomyślałem, że warto to rozwinąć i tak powstał pomysł na projekt. W filmie udało mi się zaliczyć "życiówkę", czyli wszystkie moje supermany były wyciągnięte najbardziej niż kiedykolwiek. Inspirowałem się jak zwykle freestyle motocrossem, wrzuciłem wszystko na wyższy poziom i mam nadzieję, że ostateczny efekt przypadnie widzom do gustu. To bardzo ważny dla mnie projekt, ponieważ pokazuje cały ostatni wysiłek, który włożyłem w wybudowanie toru oraz mocne treningi - skomentował Szymon.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook