pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 19 września 2017
  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 7143

Uczniowski Klub Żeglarski prosi o głosy w Budżecie Obywatelskim

Członkowie Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego MORiS Pszczyna marzą o nowej łodzi, dzięki której będą mogli rozwijać swoje pasje oraz podnosić kwalifikacje z zakresu żeglarstwa. Można im pomóc spełnić to marzenie, oddając głos na projekt nr 51 w ramach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego.Uczniowski Klub Żeglarski MORIS Pszczyna, działa na terenie naszej gminy od 7 lat. - Nieustannie się rozwijamy, idziemy z duchem czasu i staramy się zapewnić pszczyńskiej młodzieży jak najwięcej możliwości. Organizujemy zajęcia żeglarskie dla dzieci i młodzieży, zajęcia przygotowujące na patent żeglarza jachtowego, sternika morskiego i sternika motorowodnego. Organizujemy rejsy i zajęcia wakacyjne dla dzieci - piszą członkowie klubu.

Jacht Maxus 22 to bezpieczna jednostka przeznaczona dla rodzinnej żeglugi. Nowoczesny kształt siedzisk umożliwia zabranie na pokład nawet małych dzieci. Świetne właściwości nautyczne dają żeglarzom duży komfort sterowania jachtem. Pozwala zabrać na pokład 6 osób. Świetnie nadaje się do szkoleń żeglarskich.

- Posiadanie takiej jednostki sprawi, iż będziemy mogli zacząć szkolenia dla młodzieży i dorosłych. Realizacja tego zadania umożliwi młodzieży rozwijanie swoich pasji i zainteresowań oraz pozwoli na podnoszenie ich kwalifikacji i umiejętności z zakresu żeglarstwa. W celach szkoleniowych z jachtu będzie mogła korzystać również Ochotnicza Straż Pożarna i ratownicy WOPR - informują członkowie Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego MORiS Pszczyna. - Wszystkich Państwa gorąco prosimy o wsparcie i o oddawanie głosów na nasz projekt - zachęcają.

Uczniowski Klub Żeglarski MORiS Pszczyna
Członkowie Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego MORiS Pszczyna marzą o nowej łodzi


W głosowaniu, które trwa do 1 października może wziąć udział każdy mieszkaniec gminy Pszczyna, także młodzież od 15. roku życia. Wystarczy wejść na http://www.budzet.pszczyna.pl i zagłosować na: Projekt lokalny (nr 51) pt. "Zakup łodzi Maxus 22 w celu prowadzenia szkoleń oraz zajęć rekreacyjno-sportowych dla młodzieży i dorosłych na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące oraz przeprowadzenie ćwiczeń szkoleniowych dla Ochotniczej Straży Pożarnej i ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Organizowanie rejsów dla młodzieży. Zakup jachtu dla Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego MORIS Pszczyna". Uwaga: głos uznaje się za oddany dopiero po kliknięciu w link, który otrzymamy na swoją skrzynkę mailową po zagłosowaniu na stronie internetowej.

Osoby, które nie korzystają z internetu mogą zagłosować tradycyjnie, m.in. w Urzędzie Miejskim w Pszczynie. Punkty z urnami wyborczymi są także w sołectwach i na osiedlach. Uwaga: aby oddać głos potrzebny jest PESEL z dowodu osobistego!

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook