pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 29 marca 2018
  • wyświetleń: 9196

[WIDEO i ZDJĘCIA] Ruszyły nowe zajęcia judo w POPP

W placówce POPPP ruszyły zajęcia sportowo-rekreacyjne z elementami judo, które prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego i zarazem trener II klasy JUDO pani Anna Żemła-Krajewska.Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem o czym świadczy frekwencja podczas dwóch pierwszych spotkań, w których udział wzięło ponad 30 dzieci. Zajęcia odbywają się w auli drugiego budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie (ul. ks. bpa. Bogedaina 24, I piętro) w środy od 17.30 - 18.30 (GRUPA I) i w piątki od 17.00 - 18.00 (GRUPA II). Do dyspozycji uczestników zajęć jest mata do ćwiczeń + przybory gimnastyczne i szatnia. Każdy uczestnik na zajęcia musi przynieść strój do ćwiczeń (najlepiej spodnie dresowe + koszulka z krótkim lub długim rękawem + klapki) oraz powinien posiadać butelkę zwykłej wody niegazowanej (max 1.5L). Ćwiczenia na macie wykonywane są boso.

  • Nr. kontaktowy w sprawie zajęć
  • 504 249 198 (Marcin Bienioszek)
  • 723 938 131 (Anna Żemła-Krajewska)


Prosimy rodziców o pobranie, wypełnienie i dostarczenie na zajęcia KARTY UCZESTNIKA ZAJĘĆ POPP - do pobrania - Karta uczestnika zajęć POPP.

Zdjęcia GRUPA I - środa
Judo - grupa środowa · fot. POPP


Zdjęcia GRUPA II - piątek
Judo - grupa piątkowa · fot. POPP


Zajęcia JUDO będą mają charakter zabawy w przyjaznej i atrakcyjnej atmosferze. Zależy nam na tym aby uczestnicy bardzo pozytywne kojarzyli tę dyscyplinę z aktywnością fizyczną i sportem. Przeprowadzone w tym zakresie badania pokazują, iż dzieci uczestniczące w zajęciach JUDO mają wyższy poziom sprawności ogólnej, są wszechstronnie przygotowane do rozpoczęcia wyczynowego treningu sportowego w każdej dyscyplinie oraz znacznie częściej samoczynnie uprawiają sport amatorski w przyszłości.

new / pless.pl

źródło: POPP Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Facebook