pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 3 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4812

Wspólny projekt PILGRIM w PZS nr 2

Dnia 2.04 w Światowym Dniu Świadomości Autyzmu Uczniowie klasy pierwszej Liceum o innowacji pedagog społeczny Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. K. Miarki wraz z Uczniami Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Pszczynie ukończyli tworzenie wspólnego filmiku.

Uczniów ze spektrum autyzmu można dziś spotkać w większości szkół. Ten odmienny, indywidualny sposób rozwoju jest współcześnie coraz częściej diagnozowany. Z tego względu każdy uczeń z obu Szkół ma możliwość doświadczać współpracy Placówek. Efektem było nagranie wspólnego teledysku, jak można ubogacić edukację w obu Szkołach poprzez wspólne pomysły.

Wspólny projekt PILGRIM w PZS nr 2 - 02.04.2019 · fot. PZS nr 2


W tym dniu również uczniowie PZS 2 rozdawali na pszczyńskim rynku ulotki informujące o autyzmie. Było to działanie w ramach projektu PILGRIM, który promuje zrównoważony rozwój w edukacji, łącząc ekologię, ekonomię, społeczność/wolontariat oraz duchowość.

Natalia Ruman

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Facebook