Telewizja pszczyna.tv

  • 17 marca 2020
  • wyświetleń: 14784

[WIDEO] Alicja Janosz w Dzień Dobry TVN mówiła jak spędza czas w domu

Zamknięte przedszkola i szkoły, nieczynne instytucje kultury i inne miejsca, w których na co dzień spędzamy czas, nie muszą oznaczać nudy. Alicja Janosz w programie Dzień Dobry TVN pokrótce przybliżyła, co można robić w domu z dziećmi.

Alicja Janosz w Dzień Dobry TVN
Alicja Janosz w Dzień Dobry TVN · fot. Dzień Dobry TVN


- Muzyka jest dobra nie tylko dla naszego zdrowia psychicznego i naszych dzieci. Nie tylko zajmuje nasz czas w pozytywny sposób, ale też fizycznie jest dobrze się dotlenić. Dobra muzyka i dobra zabawa, to jest nasza rada - mówiła Alicja, która zaprosiła widzów Dzień Dobry TVN na swój kanał na Youtube. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Artystka pokazała, jak w prosty sposób wykorzystać to, co mamy w domu - np. z makaronu i rolek po ręcznikach papierowych można zrobić grzechotki dla dzieci. Wokalistka zaproponowała również ćwiczenia oddechowe, które mogą wykonywać także najmłodsi.

- To jest czas, który możemy wykorzystać na budowanie i umacnianie naszych relacji i więzi z dziećmi - przekonuje Alicja Janosz.

Materiał wideo z udziałem Alicji Janosz w programie Dzień Dobry TVN dostępny jest tutaj.

Warto dodać, że w ostatnich dniach wokalistka na swoim fanpage'u na Facebooku przeprowadziła wirtualne warsztaty muzyczne dla dzieci. Zajrzyjcie tutaj.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

źródło: TVN

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Alicja Janosz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj

Facebook