pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 2 kwietnia 2020
  • 4 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 26774

[WIDEO] Goczałkowiczanin wygrał walkę w programie Polsatu

Od kilku tygodni na antenie telewizji Polsat można śledzić reality show "Tylko Jeden". Uczestnikami są sportowcy, których celem jest podpisanie kontraktu z KSW. Wśród nich jest goczałkowiczanin, Michał Sobiech - nie tylko zawodnik MMA, ale na co dzień również dietetyk. Wczoraj mogliśmy obejrzeć jego wygraną walkę w klatce, która dała mu możliwość dalszego udziału w programie. Zobaczcie wideo!

Loading...


Michał "Dr Beast" Sobiech mieszane sztuki walki trenuje od 10 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunkach Dietetyka oraz Wychowanie Fizyczne. Na co dzień pracuje z innymi sportowcami jako dietetyk i health coach. Trenuje w klubie Daas Berserkers Team Bielsko Biała.

Kolejne odcinki programu "Tylko Jeden" z udziałem Michała Sobiecha z Goczałkowic będzie można zobaczyć po świętach w Polsacie.

Loading...


Jak czytamy w opisie programu "Tylko Jeden" to przyspieszony kurs życia zawodowego sportowca. Uczestnicy poznają każdy aspekt układanki, która najlepszych prowadzi na szczyt. Przekonują się, że wrodzony talent czy katorżnicza praca wykonana na treningach nie znaczą nic, jeśli w walce przysłoni je stres czy brak koncentracji. A walka to chleb powszedni uczestników wiosennego show Polsatu. Co tydzień w jej wyniku z programem żegna się jeden z nich. Dni między pojedynkami upływają im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w wymagających a czasem bardzo nietypowych, zadaniach specjalnych.

W programie wszystko zależy od determinacji i chęci rozwoju uczestników. Dwaj najlepsi i najbardziej zmotywowani dotrwają do walki finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych zgarnie "Tylko Jeden".

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook