Telewizja pszczyna.tv

  • 10 kwietnia 2020
  • 13 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 15504

[WIDEO] Dyrektor szpitala dla pless.pl: "Nie ma powodu do paniki"

W piątkowe przedpołudnie spotkaliśmy się, jak co tydzień, z dyrektorem Szpitala Powiatowego w Pszczynie, by dowiedzieć się, jakie działania podjęto w placówce.

Loading...


Dr n. med. Marcin Leśniewski rozpoczął od zapewnienia, że pszczyński szpital działa przyjmując pacjentów w stanie zagrożenia życia oraz zagrożenia utraty zdrowia. Dodał też, że w placówce zostały wdrożone wszelkie działania mające na celu ochronę pacjentów i personelu przed koronawirusem.

Dyrektor pszczyńskiego szpitala zwrócił się także z apelem do mieszkańców: - Ogromna większość z nas przejdzie zakażenie koronawirusem bezobjawowo lub tak jak zwykłe przeziębienie, więc nie ma powodu do paniki - mówił dr n. med. Marcin Leśniewski i dodał: - Zachowujmy się wobec siebie w taki sposób, żeby każdy z nas mógł po epidemii spojrzeć drugiemu w oczy, a może przede wszystkim żeby mógł spojrzeć w oczy samemu sobie.

Na koniec medyk za naszym pośrednictwem złożył świąteczne życzenia mieszkańcom powiatu pszczyńskiego.

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Facebook