pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 11 maja 2020
  • 12 maja 2020
  • wyświetleń: 10628

Kochanie, co dziś na obiad? - Karczma Wiejska

Polacy kochają zupy! W ofercie Karczmy Wiejskiej znajdziemy m.in. kalafiorową, pomidorową, krupnik, czy krem z borowików. Ponadto codziennie klientom proponowane są "dania dnia", które można nabyć w atrakcyjnej cenie. Dziś na pytanie "Kochanie, co dziś na obiad?" odpowiada Karczma Wiejska w Jankowicach. Wspólnie z pszczyńską telewizją internetową pszczyna.tv zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka z naszego cyklu.W nowym sezonie "Kochanie, co dziś na obiad?" dowiecie się jak radzą sobie pszczyńskie restauracje w czasie pandemii, w jaki sposób działają i co aktualnie oferują. Wszystkie materiały wideo realizujemy bezpłatnie. Mimo, że jest to reklama, mamy świadomość że restauracje obecnie przeżywają trudny okres, więc po prostu działamy w myśl zasady Pszczyna sobie pomaga. W planach mamy odwiedzić kilkanaście lokali gastronomicznych z gminy Pszczyna. Właścicieli restauracji, którzy chcą, abyśmy odwiedzili ich z kamerą, prosimy o kontakt za pomocą formularza wyślij info.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomagaKarczma Wiejska


Karczma Wiejska w JankowicachZamówienia przyjmowane są codziennie od godziny 10.00 do 21.00. Można je składać telefonicznie pod numerem: 502-565-414. Dania wydawane są od godziny 11.00 do 18.00.

Aktualne menu, promocje i wydarzenia można znaleźć na facebookowym profilu Karczmy Wiejskiej, a także na stronie internetowej.

ab / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Facebook