pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 24 lipca 2020
  • 28 lipca 2020
  • wyświetleń: 10653

[WIDEO] Wójtowie w akcji "Stop hejtowi, nie oczerniaj górnika"

Wójt gminy Pawłowice Franciszek Dziendziel oraz wójt gminy Suszec Marian Pawlas włączyli się w kampanię "STOP HEJTOWI, nie oczerniaj górnika" prowadzonej przez JSW SA i Fundację JSW.Kampania polegała na nagraniu różnych prezydentów, wójtów, burmistrzów gmin, w których koncentruje się działalność Fundacji JSW. Włodarze gmin wypowiadają do kamery hasła kampanii m. in. "Nie pozwólmy, by lęk odebrał nam ludzkie odruchy", "Powiedzmy stop nienawiści", "Szukanie winnego nie pomaga zwalczyć wirusa", "Tylko razem damy radę pokonać pandemię", "Hejt zawsze boli tak samo".

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej ruszyła z kampanią przeciwko hejtowi wobec górników - 17.06.2020 · fot. JSW S.A.


Kampania "Stop hejtowi, nie oczerniaj górnika" jest odpowiedzią na negatywne emocje, które pojawiły się podczas pandemii koronawirusa i ma na celu zatrzymanie nieuzasadnionej fali wrogości, z jaką spotykają się górnicy oraz ich rodziny (pisaliśmy o tym tutaj).

Wójt Pawłowic włączył się w akcję „Stop hejtowi,nie oczerniaj górnika”
Wójt Pawłowic włączył się w akcję "Stop hejtowi,nie oczerniaj górnika" · fot. UG Pawłowice

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook