pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 2 listopada 2020
  • 8 listopada 2020
  • wyświetleń: 5407

Spotkanie on-line z Anną Dziewit-Meller - zobacz zapis transmisji

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie w miniony piątek, 6 listopada zaprosiła swoich czytelników na kolejne e-spotkanie autorskie na żywo - tym razem z Anną Dziewit Meller, autorką wydanej w tym roku książki "Od jednego Lucypera". Zapraszamy do obejrzenai zapisu transmisji!

Loading...


Publicystka i pisarka miała być gościem biblioteki podczas październikowej Nocy Bibliotek, jednak z powodu nasilenia się pandemii koronawirusa, wydarzenie zostało odwołane. Na szczęście udało się je zorganizować w wersji online w formie live'u na Facebooku. Rozmowę poprowadziła Elżbieta Goraus.

Anna Dziewit-Meller to pisarka i dziennikarka, felietonistka, autorka dwóch powieści: "Disko" (2012) i "Góry Tajget" (2016) oraz książki "Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy", która ukazała się w 2017 roku. Razem z Marcinem Mellerem wydała zbiór reportaży "Gaumardżos, opowieści z Gruzji", a z Agnieszką Drotkiewicz dwa tomy wywiadów "Głośniej! Rozmowy z pisarkami" oraz "Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami". Prowadzi autorski kanał internetowy o książkach i literaturze bukbuk.pl.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ar / pless.pl

źródło: MPBP Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Facebook