pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 7 listopada 2020
  • 9 listopada 2020
  • wyświetleń: 11449

[WIDEO] Michał Sobiech - goczałkowiczanin w KSW

Mieszka w Goczałkowicach, pracuje i trenuje w Bielsku-Białej. Ostatnio spełnił swoje wielkie marzenie - podpisał kontrakt z federacją KSW. Michał Sobiech jest profesjonalnym zawodnikiem MMA, znanym szerszej widowni z programu "Tylko jeden". Jak na przedstawiciela tej dyscypliny sportu przystało doskonale wie, czego chce od życia. Zawodowo doradza też innym - na co dzień pracuje jako dietetyk.Michał Sobiech uważa, że walki MMA mają w sobie coś pięknego, poza tym dają ciekawe pole do rywalizacji. 26-latek z Goczałkowic właśnie te dwie rzeczy ceni w sporcie najbardziej. Mieszane sztuki walki trenuje od kilkunastu lat, cały czas szlifując swoje umiejętności i talent. Jego ostatnim największym osiągnięciem jest podpisanie kontraktu z federacją KSW. Michał podkreśla, że tym samym spełnił swoje wielkie marzenie, a jak na razie również sportowe aspiracje.

Loading...


Treningi i walki w klatkach to bowiem tylko część jego życia. Na co dzień bardzo dużo uwagi poświęca sferze zawodowej - pracuje jako dietetyk. Doradza pacjentom z różnymi problemami żywieniowymi, nie tylko w dziedzinie dietetyki sportowej. Możliwość pomagania w ten sposób daje mu ogromną satysfakcję - cieszy go, gdy widzi, jak pacjenci zmieniając swoje nawyki odzyskują zdrowie, a często wręcz wracają do życia. Sam również korzysta z pomocy ekspertów od żywienia i wyjątkowo ceni sobie zdrowy lifestyle. Wiedza z zakresu dietetyki pomaga mu w osiąganiu własnych celów, np. w czasie przygotowań do walk, kiedy trzeba "robić" wagę.

Michał mieszka w tej chwili w rodzinnych Goczałkowicach, ale jego działania koncentrują się w Bielsku Białej. Tam można znaleźć jego gabinet dietetyczny oraz klub, w którym trenuje - DAAS Berserkers Team Bielsko Biała. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszego materiału z udziałem Michała. Dowiecie się z niego m.in. co dał mu udział w programie "Tylko Jeden", skąd czerpie motywację i czy MMA to jego zdaniem brutalny sport.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ciekawi ludzie powiatu pszczyńskiego - sezon 2020" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ciekawi ludzie powiatu pszczyńskiego - sezon 2020

W życiu zajmują się różnymi rzeczami, ale łączy ich jedno - są inspirującymi postaciami związanymi z Pszczyną i okolicznymi miejscowościami. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ciekawi ludzie powiatu pszczyńskiego - sezon 2020" podaj

Facebook