pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 1 lutego 2021
  • 2 lutego 2021
  • wyświetleń: 7829

[WIDEO, ZDJĘCIA] Narciarze w Sferze. Zamiast wyciągu ruchome schody

Galerie handlowe otwarte, stoki narciarskie zamknięte. Narciarze i snowboardziści nie mogą zrozumieć dlaczego dalej nie mogą zgodnie z prawem korzystać z infrastruktury sportowej. W poniedziałek wieczorem miłośnicy białego szaleństwa zorganizowali symboliczny happening w Galerii Sfera.W ramach ogólnopolskiej akcji "Idziemy na narty do centrum handlowego" grupa kilkunastu narciarzy i snowboardzistów, w pełnym rynsztunku, jeździła przez kilkanaście minut schodami ruchomymi na terenie Galerii Sfera.

- Ludzie chcą się po prostu ruszać. Chcemy jeździć. Myślę, że ruch generalnie jest zabezpieczeniem przed chorobą, a nie jej powodem - mówił jeden z uczestników happeningu.

Narciarze w Sferze. Zamiast wyciągu schody ruchome - 01.02.2021 · fot. bielsko.info


- Największą bzdurą jest to, że można otworzyć galerię handlową, gdzie ludzie są zamknięci w pomieszczeniach i nikt tak naprawdę na korytarzach tego nikt nie pilnuje, natomiast na stoku nie można poruszać się swobodnie, gdzie z natury rzeczy dystans zachowujemy. To jest nielogiczne - dziwi się narciarka uczestnicząca w wydarzeniu.

Pomysłodawcy happeningu podkreślają, że swoją akcją nie chcą wyrazić niezadowolenia z okazji otwarcia galerii handlowych.

Loading...

ab / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Facebook