pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa Logo pszczyna.tv

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 11 lutego 2021
  • 15 lutego 2021
  • wyświetleń: 12237

Policjanci rozdali mieszkańcom blisko tysiąc odblaskówrelacjaPiątkowa odsłona kampanii "Świeć Przykładem" zakończyła się sukcesem. Rozdano blisko tysiąc elementów odblaskowych oraz kilkadziesiąt książeczek "Nie jesteś na sprzedaż". Mimo panującego mrozu, mieszkańcy licznie uczestniczyli w akcji. Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z tego wydarzenia.

Pszczyńscy policjanci po raz kolejny zorganizowali akcję promującą noszenie elementów odblaskowych. Wspólnie z Radiem Express, Radiem Bielsko oraz lokalnymi mediami i portalami rozdali blisko tysiąc elementów odblaskowych. Policjanci uświadamiali głównie pieszych i rowerzystów, jak ważne jest noszenie tych "drobiazgów" na swojej odzieży.

- Ogromnie się cieszymy, że lokalna społeczność tak licznie uczestniczyła w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że podniesie to znacznie poziom naszego bezpieczeństwa na drodze - mówią policjanci.

Akcja „Świeć Przykładem” w powiecie pszczyńskim - 12.02.2021 · fot. KPP Pszczyna


Tym razem mundurowi zagościli w Pszczynie, Kobiórze, Piasku, Czarkowie oraz Jankowicach. Mimo panującego mrozu mieszkańcy licznie uczestniczyli w akcji. W spotkaniach udział wzięli także włodarze poszczególnych miejscowości, a także Ochotnicza Straż Pożarna.

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do noszenia elementów odblaskowych. Korzystając z tak licznego przybycia, policyjny profilaktyk wraz z dzielnicowymi rozdawał także książeczki " Nie jesteś na sprzedaż". Są w nich zawarte cenne wskazówki dotyczące podjęcia pracy za granicą.

Relacja portalu Bielskie Drogi

BM, ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook