pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 19 marca 2021
  • wyświetleń: 4611

[WIDEO] Bibliotekarz poleca - cykl propozycji pszczyńskiej biblioteki

W nowym cyklu filmów Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie prezentowane są książki, które szczególnie spodobały się bibliotekarzom. Filmiki są publikowane na Facebooku placówki.

Loading...


Planowany jest co najmniej jeden odcinek w miesiącu. Bibliotekarze mają nadzieję, że cykl o propozycjach wydawniczych zagości wśród propozycji placówki na stałe. Będą to filmiki subiektywne, autorskie. Dobór książek będzie zależał od upodobań bibliotekarzy, a polecenia będą płynęły z serca.

Loading...


- Wszystkie prezentowane książki są przez nas czytane i polecamy je właśnie dlatego, że szczególnie nas ujęły. Jednak w każdym odcinku staramy się, aby zaprezentować różne książki zarówno pod względem gatunku, tematyki, jak i wieku czytelnika. Zachęcamy serdecznie do komentowania filmów i dzielenia się własnymi rekomendacjami książek - mówi Małgorzata Widłok, pracowniczka Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej.

ar / pless.pl

źródło: MPBP Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Facebook