pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 24 kwietnia 2021
  • 26 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 13081

Oliwia Piech piecze tartę lemon curd. Tylko w pszczyna.tv!

12-letnia mieszkanka Studzienic nieustannie zachwyca swoimi zdolnościami jurorów oraz widzów 6. edycji MasterChef Junior. W przerwie między kolejnymi odcinkami udało nam się zaprosić ją do nowej pracowni cukierniczej w PZS nr 2, gdzie Oliwia upiekła niebiańsko dobrą tartę lemon curd z bezikami.

Oliwia Piech od początku trwania programu MasterChef Junior 6 zdobywa zasłużone pochwały. Ekipa pszczyna.tv miała okazję zobaczyć ją w kuchni na żywo, czego efektem jest poniższy materiał. Oliwia prezentuje w nim jak wykonać perfekcyjną wręcz i zachwycającą smakiem tartę lemon curd z bezikami. Nagranie zrealizowaliśmy w nowej pracowni cukierniczej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

Na filmie zobaczycie, jak przygotować ciasto na tartę, jak wykonać masę lemon curd oraz wieńczące cały wypiek beziki. Oliwia miała do dyspozycji całą nowoczesną pracownię i wszystkie dostępne w niej sprzęty oraz akcesoria, jednak proponowaną przez nią tartę możemy bez problemu wykonać w domu.

Co więcej, Oliwka zdecydowała się upiec identyczną tartę w ramach licytacji charytatywnej na rzecz Arka Porwoła, walczącego z nowotworem mózgu. Aukcja odbywa się TUTAJ.

Ela, ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook