pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 2 maja 2021
  • 5 maja 2021
  • wyświetleń: 7998

[WIDEO] Obiektywne Piękno Świata: pełnia księżyca w parku

Autor fotograficznego kanału "Obiektywne Piękno Świata" w serwisie YouTube odwiedził pszczyński park w poszukiwaniu wiosennych akcentów. W kadrze uchwycił światło, jakie dawała wyjątkowa pełnia księżyca, możliwa do zaobserwowania w minionym tygodniu. Towarzyszyły jej malownicze chmury.- Nazywam się Wojciech. Jestem fotografem. Obiektywne Piękno Świata to moje miejsce w internecie, gdzie chciałbym zabierać was w fotograficzne podróże. Wizualny blog, który ma wam dać chwilę relaksu, pokazać ciekawe miejsca na ziemi, a może czegoś nauczyć o tym, jak się robi zdjęcia. Te fotograficzne podróże to mój sposób na slow life, aktywny wypoczynek i nauka doceniania tego, co jest wokół nas - pisze autor kanału.

Pan Wojciech tworzy materiały wideo o fotografowaniu i odkrywaniu piękna. Fotografią interesuje się od wycieczki do Pragi w 8 klasie podstawówki.

- Na tę okazję ojciec stwierdził, że jestem na tyle "dorosły", że mogę wziąć do rąk rodzinny skarb, czyli Zenita i zrobić nim kilka zdjęć. W paru słowach wytłumaczył mi, co to jest przysłona, czas i czułość filmu. Pamiętam do dzisiaj to uczucie, które towarzyszyło mi kiedy spacerowałem po Pradze i próbowałem znaleźć piękno w wizjerze. Odgłos migawki wyzwalał u mnie tak pozytywne doznania, że wtedy postanowiłem zostać fotografem - wspomina.

- W "pandemicznym" roku mój zawodowy świat się zresetował i postanowiłem wrócić do korzeni swojej fotografii. Zawsze chciałem podróżować i polować na piękno tego świata. Założyłem więc profil na YouTube pod nazwą "Obiektywne Piękno Świata" i znowu uśmiecham się tak jak wtedy, kiedy po raz pierwszy przyłożyłem aparat do oka - pisze o swojej pasji.

Zachęcamy do obserwowania kanału "Obiektywne Piękno Świata".

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook