pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 13 maja 2021
  • 16 maja 2021
  • wyświetleń: 16403

[WIDEO] Tak prezentuje się budowa Wodnego Placu Zabaw z lotu ptaka

Trwają prace wykończeniowe na terenie Wodnego Placu Zabaw przy ul. Bramkowej. Zobaczcie nasze wideo prezentujące jak to miejsce wygląda z góry.Na terenie Wodnego Placu Zabaw trwają prace wykończeniowe. Trwa również montaż ogrodzenia. - Nie wyznaczyliśmy konkretnej daty otwarcia obiektu, ponieważ chcemy, aby wszystkie zaplanowane prace zostały wykonane starannie. Doświadczenie nauczyło nas, że wyznaczanie terminów w konfrontacji z rzeczywistością nie zawsze przynosi zamierzony skutek. Pandemia koronawirusa w ubiegłym roku wstrzymała na pewien czas kilka inwestycji. Podobnie było z inwestycją przy ul. Bramkowej - mówi Piotr Łapa, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego.

Wodny plac zabaw przy ul. Bramkowej - 11.05.2021 · fot. pless.pl


Przypominamy, że pod koniec stycznia 2019 roku zdegradowane tereny przy ul. Bramkowej zamieniły się w wielki plac budowy. Planowana inwestycja ma przywrócić temu miejscu dawną świetność. To tu w niedalekiej przyszłości wolny czas będą spędzać rodziny z małymi dziećmi oraz starsi mieszkańcy Pszczyny, korzystający ze specjalnej strefy seniora.

Na terenie inwestycji wybudowane zostaną Wodny Plac Zabaw, rolkostrada, tężnia solankowa, plac zabaw, tyrolka, a także wodna kula i mała ścianka wspinaczkowa. Teren będzie przygotowany z myślą o uruchomieniu letniego kina plenerowego.

Wykonawcą inwestycji zleconej przez Urząd Miejski jest firma GardenBud z Krakowa.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook