pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 16 maja 2021
  • 18 maja 2021
  • wyświetleń: 4927

Elektryczny maluch z Bielska. Wywiad z konstruktorem

Po bielskich drogach jeździ maluch na prąd. Poznacie go po granatowej karoserii i żółtym piorunie na drzwiach. Prowadzi Tomek Atomek - domorosły majsterkowicz, z zawodu mechanik samochodowy, którego pasja do elektrotechniki zaowocowała pojawieniem się jedynego w okolicy elektrycznego Fiata 126p. Zapraszamy na wywiad z konstruktorem.

Godziny spędzone w blaszanym garażu, niemały wkład finansowy, a przede wszystkim ogromna pasja i dryg pozwoliły Tomkowi przerobić klasycznego malucha, na auto zupełnie niesamowite, genialne i postępowe. Przejażdżka tym pojazdem była dla nas czystą przyjemnością!

Podczas wycieczki po bielskich drogach, na którą wyruszyliśmy z Tomkiem, nasz bohater opowiedział nam o sobie, swoim dzieciństwie i o tym, jak pracował nad elektryczną odsłoną swojego ulubionego samochodu. Jesteście ciekawi, co znajdziemy w środku, jak długo maluch musi się ładować i ile wyciąga na dwupasmówce? Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał!

ab, Ela / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook