pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa Logo pszczyna.tv

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 15 maja 2021
  • 17 maja 2021
  • wyświetleń: 9539

Ogródek działkowy - luksus w czasach pandemii

Aktywny wypoczynek na działce w środku miasta - kto by pomyślał, że właśnie o tym będziemy marzyć wraz z nadejściem ciepłych dni. Tymczasem popyt na ogródki działkowe rośnie. W czasach koronawirusa każdy pragnie mieć własny kawałek trawnika! O zaletach posiadania działki rozmawialiśmy z pszczyńskimi działkowcami.

Ceny ogródków działkowych poszły znacząco w górę. Działka daje wiele możliwości na weekend, w tygodniu i na wakacje - można na niej wypocząć całą rodziną i ze znajomymi, zapewnić dzieciom aktywność na świeżym powietrzu, a także zrealizować się w pielęgnowaniu roślin.

W czasach pandemii koronawirusa to prawdziwy luksus, który docenią w szczególności mieszkańcy blokowisk. Jak powiedzieli nam właściciele działek zlokalizowanych na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Owoc Naszej Pracy", chętnych na zakup działki nie brakuje. Większość działkowców ani myśli jednak o odsprzedaży swoich ogródków.

Ela, ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook