pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 28 maja 2021
  • 30 maja 2021
  • wyświetleń: 10091

Pierwszy miesiąc działalności Powiatowego Punktu Szczepień

27 maja minął miesiąc odkąd w hali POSIR uruchomiono Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych. Na naszym portalu wciąż można obejrzeć materiał wideo z komentarzem do tego wydarzenia oraz film demonstrujący, jak przebiega szczepienie. Poniżej z kolei podsumowujemy, z udziałem starosty pszczyńskiego, pierwszy miesiąc funkcjonowania punktu.

Przez ostatni miesiąc w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych zaszczepiło się 6000 osób. Jak dowiedzieliśmy się bezpośrednio na miejscu, większość z nich pochodzi z terenu naszego powiatu.

W rozmowie ze starostą pszczyńskim, Barbarą Bandołą, poruszyliśmy kwestię wstrzymania rejestracji, które z powodu braku dostaw nastąpiło już w tydzień po uruchomieniu punktu. Zapytaliśmy również o zmianę w najnowszej dostawie szczepionek, w której zamiast preparatu Pfizer dotarły szczepionki Johnson&Johnson.

ab, Ela / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Facebook