pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 13 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4484

[WIDEO] 65 lat Ogniska Muzycznego - Dance Monkey Toni Watson

Przedstawiamy ostatni już odcinek projektu "Cztery Pory Roku w Pszczynie", który został zrealizowany z okazji Jubileuszu 65-lecia Ogniska Muzycznego. Czwarty wideoklip cyklu nosi tytuł "Lato". Młodzi muzycy grają znany wakacyjny hit Toni Watson - "Dance Monkey", a w teledysku odtworzyli słynne zdjęcie Beatlesów z Abbey Road! Zobaczcie!Na saksofonie gra Aneta Majchrzak, którą muzycznie przygotował Adam Baron. Na fortepianie grają Bernadeta Bałuch i Karol Michalik z klasy Małgorzaty Kuś-Pytlik oraz Milena Grajcarek i Magdalena Rapior z klasy Joanny Wiktorko. Na perkusji gra Kacper Wojakiewicz, przygotowany przez Kajetana Adamczyka. Za gitarę basową chwycił Kornel Muflon. Nagranie odbyło się w sklepie Pianina.pl

Mastering: Bartosz Góra HUGEstudio
Kierownik produkcji: Joanna Wiktorko
Realizacja teledysku :Klik Film

Przypomnijmy, że jubileuszowa realizacja Ogniska objęła dwa projekty - "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe". Ognisko Muzyczne i jego dyrektor Joanna Wiktorko zaprosili do współpracy Prywatną Szkołę Baletową w Bielsku-Białej wraz z choreograf Aleksandrę Jurczak. Swój udział w projekcie miał także Czesław Mozil, który w 2019 roku współpracował z Ogniskiem przy pracy nad płytą "Kiedyś to były święta". Wszystkie odcinki można obejrzeć na kanale YouTube Ogniska - kliknij tutaj, by przejść do playlist.

Odcinek objęty jest patronatem honorowym:
  • Burmistrza Pszczyny, Dariusza Skrobola,
  • Starosty pszczyńskiego, Barbary Bandoły,
  • Muzeum Zamkowego w Pszczynie.


Odcinek "Lato" zasponsorował Powiat Pszczyński.

ar / pless.pl

źródło: Ognisko Muzyczne w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook