pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 30 lipca 2021
  • 1 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 6560

ABC górskiego turysty okiem przewodnika

W kolejnym odcinku naszego cyklu "Beskidy dla każdego" rozmawiamy z przewodnikiem górskim - Arturem Wojciechem z pszczyńskiego Klubu Sportowo -Turystycznego "Diablak". Nasz gość opowie Wam, jak przygotować się do wędrówki, co ze sobą zabrać i jak bezpiecznie poruszać się w górach.

Co obowiązkowo należy zabrać ze sobą w góry, jak się ubrać i jak się zachować na szlaku? Jak zachęcić najmłodszych do chodzenia po górach? Co zrobić, gdy spotkamy na naszej drodze dzikie zwierzę? To i wiele innych praktycznych informacji znajdziecie w naszym filmie.

*Ujęcia z niedźwiedziami zawarte w tym filmie są autorstwa pszczyńskiego weterynarza - Mieczysława Hławiczki. Zwierzęta zostały napotkane w Bieszczadach.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidy dla każdego

W sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy dla Was nasze propozycje tras górskich o różnych stopniach zaawansowania. W cyklu wideo "Beskidy dla każdego" skupiamy się przede wszystkim na trasach łatwych, dostępnych dla szerokiego grona turystów. Mówimy o walorach przyrodniczych szlaków, zapleczu turystycznym, historii beskidzkich schronisk. Dajemy też wskazówki dotyczące tego, jak dojechać, gdzie zaparkować samochód i z którego miejsca najlepiej rozpocząć wędrówkę. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidy dla każdego" podaj

Facebook