pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 25 lipca 2021
  • wyświetleń: 2266

Animacja z Krystyną Czubówną na podstawie komiksu Ł. Gamrota

"Żółć" to pierwszy w Polsce debiut poetycki pszczynianina Łukasza Gamrota w formie komiksu z ilustracjami Artura Denysa. Na podstawie wydawnictwa powstała animacja "O czym śpiewają pustynne kaszaloty?". Głosu do tej produkcji użyczyła sama Krystyna Czubówna. Autor zapowiada filmem drugie wydanie książki, której sprzedaż ma zacząć się już na początku sierpnia.

ReklamaKsiążka Łukasza Gamrota to celna i gorzka próba przenicowania rzeczywistości, która dotyczy przede wszystkim młodych ludzi: ich strachu, namiętności i szaleństwa. Książka w 3 mie­siącu po pre­mie­rze wyczer­pała swój nakład. Publikacja otrzymała prestiżowe wyróżnienie Polish Gra­phic Design. Drugie wydanie swoim patronatem objął m.in. Magazyn. Książki do czytania.

19 lipca swoją premierę miała zapowiadająca drugie wydanie animacja z narracją Krystyny Czubówny. Film przenosi widza w postapokaliptyczny świat, który czai się tuż za rogiem.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook