pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 8 sierpnia 2021
  • 9 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 12085

Powrót Łukasza Piszczka do Goczałkowic

W minioną sobotę odbył się pierwszy mecz LKS-u Goczałkowice-Zdrój, w którym po powrocie z Borussii Dortmund wystąpił Łukasz Piszczek. Światowego formatu piłkarz, pomimo zmęczenia i dużych emocji, nie zawiódł Czytelników naszego portalu i chwilę po meczu udzielił nam krótkiego wywiadu.

Spotkanie między LKS-em Goczałkowice-Zdrój a Ślęzą Wrocław zakończyło się remisem 1:1. W rozmowie z Łukaszem nie wypytywaliśmy go jednak o przebieg meczu, ale o to, jak grało mu się z powrotem w barwach pierwszego klubu. Piłkarz czuje się w końcu jak u siebie, dobrze pamięta zresztą swoje początki i pierwsze treningi w wieku 6 lat.

Łukasz niewiele zdradził nam ze swoich planów na przyszłość, ponieważ jak twierdzi nie wybiega w nią zbyt daleko. Powrót do Goczałkowic planował jednak od pewnego czasu, aż wreszcie po zakończeniu kariery reprezentacyjnej rzeczywiście wstąpił w szeregi dawnej drużyny i chce dać tu od siebie jak najwięcej.

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Łukasz Piszczek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

Facebook